על אתרוג
מסלולי הגלישה בחטיבת אתרוג נותנים מענה לבעיית האינטרנט הפרוץ איתה מתמודדים רבים מאיתנו, ושמסכנת ומכשילה רבים אין ספור.

אתרוג – חטיבת מסלולי גלישה לציבור החרדי


'אתרוג' הוא שמה של חטיבת מסלולי הגלישה מבית 'אינטרנט רימון'. מסלולי הגלישה בחטיבה זו נותנים מענה לבעיית האינטרנט הפרוץ איתה מתמודדים רבים מאיתנו, ושמסכנת ומכשילה רבים אין ספור.


סכנות האינטרנט רבות וקשות. מצד אחד בתי עסק ומשרדים רבים אינם יכולים להתקיים בלעדיו, אך מן הצד שני יהודי יר"ש לא יכול להרשות לעצמו להשתמש באינטרנט, כמו שהוא, ללא סינון ובקרה.


מסלולי 'אינטרנט אתרוג' בנויים בטכנולוגיית 'אינטרנט רימון', שהיא המתקדמת בעולם בתחום ניהול התוכן, והיא משלבת בינה מלאכותית, מילון ממוחשב וסינון אנושי מקצועי במשך 24 שעות. אחד היתרונות הגדולים והייחודיים של מערכת זו הוא הסינון שמתבצע בתוצאות החיפוש בגוגל: התוצאות שתקבל הן רק מתוך האתרים במאושרים במסלול שבחרת! כמו כן אתר מקצועי שבו רק חלק אחד בעייתי לא ייחסם לחלוטין, אלא רק החלק הבעייתי שלו ייחסם ולא יורשה לצפייה.


יש לציין שגם אחרי הסינון הקפדני והייחודי של אתרוג, עדיין קיימת סכנה וצריך להיזהר מאוד. האינטרנט הוא כמו מים שאין להם סוף וכמו שבכביש צריך להיזהר כמו כן צריך להיזהר בשימוש באינטרנט גם אחרי הסינון.


בהזדמנות זו נבקש בכל לשון של בקשה שבמקרה ונתקלתם ח"ו בתוכן או תמונות שאינן ראויות בכל רמה שהיא, נא לשלוח פניה עם הקישור המדוייק על מנת שנוכל לתקן ולחסום את התוכן שאינו ראוי ובכך תזכו את הרבים.


מסלולי 'אתרוג' הם מסלולים גמישים המתאימים עצמם לצורכי הגולשים. אם תיתקל בדף חסום, ותחשוב שהוא אמור להיות פתוח לגולשי 'אתרוג' תוכל תמיד לפנות בקלות לבקרת התוכן של החברה, ולבקש את פתיחת האתר, ובהמשך תקבל תשובה במייל האם האתר אכן נפתח, ואם לא - מדוע.


מסלולי 'אתרוג' אופיינו בעידודם של גדולי ישראל ובהכוונתם. בעזרת 'אינטרנט אתרוג' תוכל להתחבר לעולם לצורך פרנסה ומידע, אך ללא חשש חשיפה לתוכן שאינו מתאים לאורח חייו של יהודי שומר תורה ומצוות. מסלולי 'אתרוג' נותנים מענה לאלו המעוניינים באינטרנט רק למטרות פרנסה ומידע מקצועי, ואין בהם גישה לאתרי פנאי, בידור ומשחקים.


 

חדש מסלולי אתרוג פלוס


אתרוג פלוס – מסלול מיוחד ומפוקח היטיב על ידי נציגי גדולי ישראל מבני ברק, הרבנים הגאונים הרב יהודה סילמן שליט"א והגאון הרב שריאל רוזנברג, ורבנים ובתי דין נוספים שסמכו את ידם על מסלולים אלה אשר הם מתנהלים על פי הדרכתם והוראתם.


אתרוג פלוס – מסלול אינטרנט לצורך פרנסה המותאם לציבור יראי ה' והחרדים לדבר ה' המקפידים על קלה כבחמורה.


אתרוג פלוס – מענה אמיתי ומקצועי לצרכי פרנסה ועבודה.


 


 

חדש אתרוג קהילות


מסלולי אתרוג קהילות, הם מסלולים המותאמים אישית לכל קהילה וקהילה המצטרפת לאתרוג. כשנציגי כל קהילה מלווים את לקוחותיהם בהתאמת מסלול מתאים לכל אחד ואחד לפי הצטרכותו.


נציגי הקהילה הם אלה שדואגים לחברי הקהילה שיקבלו את הגלישה הנכונה כדי לקבל את הידע הנכון ברשת ומאידך להימנע ככל האפשר מחשיפה לתוכן לא נכון.


עד היום התחברו לאתרוג הקהילות דלהלן לפי סדר הא' ב':  • ברסלב בית שמש
  • דושינסקי
  • טשרנוביל
  • יטב לב
  • נדבורנא
  • סטמר
  • סרט ויז'ניץ
  • רחמסטריבקה
  • תולדות אברהם יצחק
  • תולדות אהרן

 


קהילות נוספות עומדות בשלב החיבור לאתרוג קהילות בימים הקרובים