אתרוג פלוס
אתרוג פלוס הוא המוצר החדש שהוקם בעידוד ובתמיכתם של גדולי ישראל מבני ברק, דיינים ויושבים על מדין, במטרה לתת מענה אמיתי לציבור שומרי תורה ומצוות השומרים על אורח חיים קפדני מתוך יראת שמים ועבודת ה'. המוצר נותן מענה לצורך פרנסה בלבד וזכה להדים רבים בציבור החרדי ככל מוצרי אתרוג מבית אינטרנט רימון המובילה בטכנולגיית הסינון הטוב בעולם.להתחבר למסלול זה יש להתקשר 1800222238 שלוחה 2 שלוחה ישירה לאתרוג פלוס

 


 


 


 


עם ישראל מתנתק מהאינטרנט הפרוץ. ומי שצריך אינטרנט לצורך פרנסתו מתחבר לאתרוג


 


 


בארה"ב התכנסו רבבות אלפי ישראל בראשות גדולי ישראל רבנים ואדמו"רים שליט"א לזעוק "נעשה ונשמע" לדון בפגעי הטכנולוגיה ולהתריע למי שנצרך לשירותי האינטרנט להתחבר לאינטרנט מסונן ומבוקר.


גם כאן בארץ מורגשת התעוררות בעקבות הפעילות הנמרצת בכל תפוצות ישראל בעולם. ציבור החרדים לדבר ה' מבינים שאינטרנט פרוץ הוא בבחינת בל יראה ובל ימצא.


בעקבות הפניות הרבות למוקד המכירות של אינטרנט אתרוג שוקדים בימים אלה במוקד להגביר את האמצעים לקלוט את הבקשות הרבות של מעבר מאינטרנט פרוץ לאינטרנט מבוקר ומסונן.


הגאון רבי צבי ברוורמן שליט"א רב ואב"ד ביתר ת"ו מציין שהאינטרנט נועד לצורך פרנסה ומידע בלבד, וזה מטרת אינטרנט אתרוג – הספק היחידי שמסנן את התוכן על פי רוח ההלכה ובהשקפת גדולי ישראל שליט"א.
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------


מה זה אתרוג?


מערכות סינון מהמתקדמות בעולם, חכמה אנושית ובינה מלאכותית, חשיבה ויצירתיות. כל אלה חברו יחדיו והפכו למוצר הכי מתקדם והכי חכם לסינון האינטרנט.


אינטרנט אתרוג זה לא רק חסימה בפני אתרי תועבה ואתרים שלא נוכל לפרט את שמם. ב"אתרוג" עושים את המירב, שוקדים ולא חוסכים כל השקעה ומאמץ על מנת שהאינטרנט יתאים לכל לקוח באשר הוא. לקוחות אינטרנט אתרוג חווים חוויה שונה בתכלית בגלישה באינטרנט מבוקר ומסונן, אינטרנט מותאם אישית ונוח.  


חברת "אינטרנט רימון" חרטה על דגלה והביאה לעולם את מהפכת האינטרנט המסונן ואת חטיבת "אתרוג" המתאימה לציבור החרדי.


הטכנולוגיה האדירה והמערכות השונות גורמות ללקוחות מן השוק שאינם מתמצאים ברזי ה"היי- טק" להיבהל ולהרגיש חסרי אונים מול מערכות חובקי עולם. לפעמים זה גורם לאי הבנה, לחשיבה מוטעית על חסימות מיותרות ולפעמים עד כדי כעס של "למה עושים לנו את זה".


בחוברת "14 השאלות והתשובות" ניתן לקבל תשובות ולהיחשף במקצת לשיטת הסינון. ולקבל תשובות על שאלות פשוטות ונפוצות.


ניתן להוריד את הקובץ בפורמט pdf בקישור הבא


http://etrog.net.il/files/shoot.pdf


אם אתם לא מצליחים לפתוח את הקובץ, כנראה שחסר לכם תוכנה לקריאת קבצי פי. די. אף. ניתן להוריד את התוכנה מהקישור הבא ולהתקינה.


http://etrog.net.il/files/AdbeRdr90_en_US.rar


 תוכנת אתרוג החדשה ניתנת להורדה


התוכנה נותנת פיתרון לחיבור אלחוטי או חיבור לרשתות אחרות.


לפרטים והורדת התוכנה לחצו על קישור זהתוכנת אתרוג


פיתוח חדש ללקוחות "אתרוג". סינון אתרי ssl  ו  https


 


פיתוח ייחודי זה נותן פתרון ל אתרי ssl אשר מעתה יעברו אתרים אלה סינון כמו כל אתר רגיל.


סינון אתרי ssl  לא קיים עד היום כמעט בשום מערכת סינון בעולם. ורק אודות מערכות הטכנולוגיה המתקדמות בעולם של אינטרנט רימון מתאפשר סינון באתרים אלה.כדי לתת ללקוחות אתרוג את המירב בשירותי ניהול התוכן לאתרים אלה אנו ממליצים להוריד ולהתקין קובץ התקנה בתוך כל מחשב המשתמש באינטרנט.


נא ללחוץ על קישור זה וללחוץ על Run (או הפעל) כפי שמופיע בתמונה

 


לקבלת הסבר נוסף תוכלו ללחוץ על הקישור הבא. בעמוד הנפתח תראו משבצת, אם היא בצבע אדום, סימן שהתוכנה עדיין לא הותקנה במחשב, אם היא בצבע ירוק סימן שהתוכנה הותקנה כהלכה.
 


 


מרכז מעין החינוך התורני


בקריאה לכל משרדי הרשת לעבור לאינטרנט אתרוג


  


אינטרנט אתרוג הוא ספק האינטרנט


היחיד והמוביל בציבור החרדי


 


רבנים, מו"צים ודיינים, רבני שכונות וקהילות, בתי דין ופוסקים חתמו והתריעו


האינטרנט הפרוץ, הורס כל חלקה טובה. חובה על כל אחד ואחד להתנתק מהאינטרנט הפרוץ


ואם צריך אינטרנט לצורך עבודה ומקצוע, יש להתחבר רק לאתרוג


  


 


 


 


גלישה סלולרית


 


בשורה משמחת לבעלי מחשבים ניידים: מודם סלולרי של חברת סלקום עם חסימה מובנית של אתרוג.


 


חברת סלקום מציעה:


 


אינטרנט מסונן של "אתרוג" במודמים הסלולרים, ובמכשירים הסלולריים.


 


מעתה כל מי שמחובר במחשב הנייד למודם סלולרי של חברת "סלקום" יוכל לקבל סינון של "אתרוג" על המודם.


 


שיתוף פעולה בין סלקום לחברת "אינטרנט" רימון הוביל לתוצאות הברוכות של קבלת מודם עם סינון מובנה על כרטיס הsim .


 


השירות עולה בסך 14.90 עבור סינון האינטרנט במודם סלולרי. ו- 4.90 למכשיר סלולרי. ובו יוכללו כל המסלולים של "אתרוג". כולל אפשרות של אימייל בלבד.


 
 סינון מוגבר על מנוע החיפוש "גוגל"


במסגרת הפיתוחים החדשים, פותח סינון מיוחד על מנוע החיפוש הפופולארי בעולם "גוגל". בחיפוש אחרי מילים בעייתיות מתקבל דף חסימה ללא אפשרות חיפוש כלל.


צילום דף חסימה בחיפוש "גוגל" קבוצות לבעלי מקצוע.


מסלולי אתרוג קיבלו משמעות מיוחדת אחרי הפיתוח החדש שבו אפשר לתפור מסלול לכל בעלי מקצוע. לדוגמא: גרפיקאים, סוכני נסיעות, חובשים והצלה, וכו'.


מסלולי המקצוע מכילים אתרים החסומים לכלל גולשי אתרוג במסגרת הרשימה השחורה הקבוצתית. בגלל שאתרים אלה אינם רלוונטים לכלל הגולשים, אלא לבעלי מקצוע מסויימים. מאידך כל בעל מקצוע יכול לפנות לחברה בשליחת אימייל או פניה, ולבקש חיבור לקבוצת המקצוע שאליו הוא שייך.


                                          דף חסימה של הרשימה השחורה הקבוצתית